Talep Formu
Referanslar
İletişim

Kurumsal Web Tasarım

Fiyat Teklifi

Aşağıdaki formu doldurduktan kısa bir süre sonra teklifiniz e-posta adresinizde.

Fiyat teklifi almak istediğiniz hizmetleri seçin

Firmanız hakkında

İletişim bilgileri

Telefon Aramak İçin Tıklayınız.

+90 216 472 60 44

Adres Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Örnek Mahallesi, Ercüment Batanay Sokak Dumankaya İkon No:14 D:94 A3 Blok, 34704 Ataşehir – İstanbul

tüm referanslar

Kurumsal web tasarım

Günümüzde gelişen teknolojiler ile birlikte kurumsal web siteleri de oldukça önemli bir hale geldi. Marka yönetimi ve marka imajının ayrılmaz bir parçası olan web siteleri için kurumsal web tasarım alanında güçlü ara yüzü ile kurumsallığı yansıtan, özgün ve modern tasarımlı web siteleri daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlıyor. Markanın bir parçası olan web sitesi, doğru hedef kitleye doğru şekilde hitap eden bir tasarıma sahip olmalı. Her geçen gün değişen koşullar nedeni ile kurumsal web tasarımı için sadece site sahibi olmak yeterli olmuyor. Web sitesinin içeriğinin güncel tutulması, yenileme ve web sitesine yeni müşteri çekmek için ek çalışmaların yapılması gerekiyor. Kurumsal web tasarımında en önemli unsur dinamik bir yapı oluşturulmasıdır. Kurumsal web tasarım için öncelikle markanın hedef kitlesine hitap edecek tasarım ve içerikler belirlenir. Ardından özgün bir tasarım oluşturulur. Hızlı ve kolay kullanılabilir bir panel sayesinde kullanıcının da web sitesi üzerinde kontrol sahibi olması amaçlanır.

Kurumsal ve özgün bir tasarıma sahip olan web siteleri kurumun imajını tazelerken aynı zamanda kurumsal kimliği pekiştirir. Web sitenizin güçlü bir altyapıya sahip olmasını ve müşterilerinize doğru bir şekilde ulaşmayı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile güçlü alt yapıya sahip, özgün tasarımlı web siteleri ile yanınızdayız. Çalışmalarımızda tasarımı markaya göre oluşturuyor. Ayrıca sizlere tüm alanlara ve bilgilere kolay ulaşılabilen, kurumsal kimliğe uygun, hızlı ve her tarayıcıda sorunsuz çalışan web siteleri sunuyoruz. Kurumsal web tasarımında web sitesi yazılımının yanı sıra ios uygulamaları, android yazılımı gibi ek çalışmalar da yapılabilmektedir.

Yenilikçi ve özgün ara yüzü, marka kimliğine uygun tasarımlarla harmanlanarak markaya özel, dinamik bir web sitesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcı dostu paneller ile kullanım kolaylığı sunduğumuz web sitelerinde aynı zamanda arama motoru optimizasyonunu da destekleyecek panelleri tercih ediyoruz. Teknik ekibimizle birlikte tüm tarayıcılarda kusursuz çalışan web siteleri oluşturuyoruz. Hazır şablon ve içeriklerden uzak durarak özgün ve yepyeni bir web sitesi ortaya çıkarıyoruz.

Kurumsal web tasarımı için markanın kimlere hitap ettiği oldukça önemlidir. Bu doğrultuda uygun stratejiler oluşturarak doğru hedef kitleye doğru şekilde ulaşılmalıdır. Profesyonel ve kurumsal web siteniz için siz de fiyat teklifi formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kurumsal web tasarımına ek olarak site içi seo, mobil uygulama ve mobil site gibi yan çalışmalar için de yanınızdayız.

Kurumsal kimliğinizi doğru stratejilerle hedef kitlenize yansıtan, başarılı sonuçlar aldığınız kurumsal web siteniz için fiyat teklifi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Çalışmaları

Hesaplarınızı potansiyel müşteri adaylarınızla ve müşterilerinizle doldurmanın birçok yolu var. Bunları müşterilerimizle paylaşıyor ve en uygun kanalları birlikte seçip, çalışmalar başlatıyoruz. Sosyal medya hesaplarının takibinden, bu kanallar aracılığıyla ürün veya hizmet satışına kadar daha bir çok konuda rakiplerinizin arasından sıyrılmanızda size yardımcı olabiliriz.

Ödüller

Quadro Computer - Altın Örümcek, Bilgi Teknolojileri Donanım kategorisi – İkincilik Ödülü- 2013
Rox Cappadocia - Altın Örümcek, En İyi Otel Kategorisi - Finalist - 2015