Talep Formu
Referanslar
İletişim

Web Tasarım Fiyat Teklifi Al

Aşağıdaki formu doldurduktan kısa bir süre sonra teklifiniz e-posta adresinizde.

Fiyat teklifi almak istediğiniz hizmetleri seçin

Firmanız hakkında

İletişim bilgileri

Telefon Aramak İçin Tıklayınız.

+90 216 337 20 54

Adres Yol Tarifi Almak İçin Tıklayınız.

Rasimpaşa Mahallesi Ferit Bey Sokak No:3 Daire:11 Kadıköy İstanbul - 34716 Türkiye

tüm referanslar

Web tasarım hizmeti

Arkanıza yaslanın ve gelişmeleri takip edin. Artık web sayfasının kafanızda bir soru işareti olarak kalmasından sıkıldıysanız doğru yerdesiniz. Özgün tasarımlarımız ve sizin için özel olarak hazırlayacağımız panel sayesinde tüm sayfaya kolaylıkla hükmedeceksiniz. Web sitesinin yapımından, ürün ve hizmetinizin satışına kadar tüm yolu sizin için kolaylaştırıyoruz.

Web tasarım fiyat teklifi

Fiyat teklifi formunu doldurduktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Size göndereceğimiz teklifte fiyat, süre, ücretsiz hediyeler ve diğer detayları görebileceksiniz. Eylem planımızı ve işleyişi de yine fiyat teklifinin içinde bulabilirsiniz. Daha hızlı sonuç almak için bizi arayabilir veya toplantı talep edebilirsiniz.

Aynı zamanda ürün veya hizmet satıyorsanız bunları daha fazla kişinin beğenisine sunmak uzmanlık alanlarımızdan biri. Google videolu, görüntülü, arama ağı reklamları ve daha bir çok kanaldan reklam çalışmalarını sizin için planlayabiliriz. Müşterilerinizi bize tarif ederseniz, reklam kanallarıyla onları web sayfanıza getirir, kullanıcı dostu bir tasarımla finalinde satış olan harika bir senaryonun içine çekeriz. Web sitesi yaptırdığınızda 1 aylık Adwords danışmanlığı hediyesinin de sahibi olursunuz (Detayları gelen teklifte görebilirsiniz). Dilerseniz sadece reklam çalışmaları için de fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sosyal Medya Çalışmaları

Hesaplarınızı potansiyel müşteri adaylarınızla ve müşterilerinizle doldurmanın birçok yolu var. Bunları müşterilerimizle paylaşıyor ve en uygun kanalları birlikte seçip, çalışmalar başlatıyoruz. Sosyal medya hesaplarının takibinden, bu kanallar aracılığıyla ürün veya hizmet satışına kadar daha bir çok konuda rakiplerinizin arasından sıyrılmanızda size yardımcı olabiliriz.

Ödüller

Quadro Computer - Altın Örümcek, Bilgi Teknolojileri Donanım kategorisi – İkincilik Ödülü- 2013
Rox Cappadocia - Altın Örümcek, En İyi Otel Kategorisi - Finalist - 2015